KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16583281

nr 1658 3281

Eric Cedervall, Signerad, landskap. Olja på pannå, 40x60 cm, yttermått inklusive ram: 42x62 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 18 november 2024
kl 18:55:11